אודותינו

 
 
שפיגל & שפיגל, משרד עורכי דין פועל כבר למעלה מ- 30 שנה, וממוקם בקריית שמונה. כמשרד עצמאי, בעל אופי בוטיקי ומשפחתי, אנחנו מקפידים להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי, תוך מתן יחס אישי וחם, בזמינות גבוהה ובשקיפות מלאה.
 

מי אנחנו?

 
עו"ד דוד שפיגל – עו"ד דוד שפיגל אמון על המחלקה הפלילית במשרד, ומביא עמו ניסיון של עשרות שנים בניהול תיקים מורכבים מאוד. בין היתר, ייצג את ניסים אלפרון ממשפחת הפשע המפורסמת, את כרמלה בוחבוט שהואשמה ברצח בעלה האלים ואת כנופיית פרדס כ"ץ. אבל הפרשה המפורסמת שהפכה אותו לאחד מעורכי הדין המוכרים והמפורסמים בארץ היא פרשת תאיר ראדה, שזעזעה את המדינה. במסגרת זו ייצג את רומן זדרוב שמואשם ברצח הנערה. תיק זה, שניהל יחד עם אשתו – עו"ד גליל שפיגל - קיבל חשיפה תקשורתית נרחבת וזכה לעניין רחב היקף בקרב הציבור כולו.

עו"ד שפיגל למד משפטים, ומתחילת דרכו לא היה לו ספק כי הכיוון שבו הוא רוצה להתמקצע הוא הפלילים, בצדם האפל ביותר: רצח, אונס, סמים, עבירות רכוש קשות וכדומה. כיום הוא עורך דין פלילי קלאסי של מעמד הפועלים.

עו"ד גליל שפיגל – עו"ד גליל שפיגל היתה בעברה מורה בשירות בתי הסוהר. בהמשך דרכה, החליטה ללמוד משפטים, וכיום היא עובדת יחד עם בעלה, דוד שפיגל, במשרד עצמאי שייסדה בשנת 1985, בתפקיד שותפה.
 
 
 
כבר למעלה מ- 11 שנה עו"ד גליל שפיגל אחראית על התחום האזרחי במשרד, ובעלת ניסיון רחב היקף בדיני משפחה ודיני תעבורה, על כל היבטם. כמו כן עו"ד גליל שפיגל עוסקת בתחום הפלילי.
 

האני מאמין שלנו

 
אנחנו מאמינים כי אנו עוסקים בדיני נפשות, ומבינים את גודל האחריות אשר מוטל על כתפינו. המשמעות של טעות משפטית עלולה להיות שנים ארוכות בכלא, ומפח נפש אדיר עבור לקוחותינו. לכן, אנחנו משקיעים את מלוא המשאבים שלנו על מנת שלקוחותינו יקבלו את התוצאות הטובות ביותר שהם יכולים לצפות להם.

מעבר לכך, אנחנו מאמינים כי התפקיד שלנו אינו מסתכם רק בלייצג אתכם בבתי המשפט ומול כל הגורמים הרלבנטיים. אנחנו כאן, גם כדי להעניק לכם כתף תומכת ואוזן קשבת, ולהוות לא פעם מקום מפלט של שפיות.
 
אנחנו כאן בשבילכם בכל עניין שדורש ייעוץ משפטי מקצועי.
לתיאום פגישת ייעוץ התקשרו עכשיו: 04-6950730